6 ubrań TOVY, w których polskie gwiazdy wyglądają świetnie!

Z dumą możemy ogłosić, że ubrania z kolekcji TOVY zagościły w szafach polskich gwiazd. Nasze projekty wybrały między innymi Maria Sadowska, Joanna Moro i Paulina Drażba.

Z nieukrywaną radością prezentujemy stylizacje gwiazd, które podążają za Manifestem TOVY i stawiają na jakość, a wygodę biorą na poważnie.

Aktorka Anna Lucińska na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza poszarpane dżinsy połączyła z kolorowym zarzuconym na ramiona płaszczykiem i naszą białą bluzką Amber z ozdobnym falbankami na rękawach.

7

Paulina Drażba świetnie prezentowała się w czerwonej sukience Róża w pięknym haftem i falbaniastymi rękawami. Dziennikarkę można też było zobaczyć w czarnej bluzce Perla z ozdobnym dekoltem, która idealnie komponowała się ze srebrną plisowana spódnicą.

6

Z kolei w białej bluzce Perla mogliśmy podziwiać aktorkę Joannę Moro w programie „Twoja twarz brzmi znajomo!”

1_2
Materiały prasowe

Nasze swetry także nie pozostają nie zauważone. Dziennikarka Anna Wendzikowska postawiła na metaliczny model Sasza. Maria Sadowska stworzyła świetny zestaw łącząc naszą czerwoną koszulę Asta z kwiatowym haftem ze złotą spódnicą.

2_2
Materiały prasowe

Natomiast wzorzystą koszulę Piano piosenkarka dobrała w parę z szerokimi spodniami 3/4 i bordowym kapeluszem, co razem skomponowało się w bardzo artystyczne zestawienie.

4
Materiały prasowe

Nasze ubrania świetnie prezentują się też na małym ekranie. W jednym z odcinków „Pytania na śniadanie” stylistka Monika Jurczyk OSA instruowała, jak tej zimy nosić modne golfy. Podpowiadamy, że oczywiście z ubraniami TOVY! Np. w klasycznej i eleganckiej wersji z welurową spódnicą Rista albo ciemnosrebrnymi spodniami Metalic lub w bardziej szalonym wydaniu z wzorzystymi spodniami Sefora ożywiającymi każdą stylizację.

5
OSA – Monika Jurczyk