Domowy luksus w kolekcji TOVY – niedziela tylko dla ciebie!

Strój do biura, na drinka z przyjaciółkami czy rodzinny obiad planujesz z wyprzedzeniem, dbając o to, żeby każdy detal był dopracowany. Z równą pieczołowitością potraktuj ubranie na niedzielę, ten jedyny dzień w tygodniu, gdy czas płynie tak, jak chcesz. Spraw, żeby twój dzień stał się jeszcze bardziej uroczysty!

Dla większości współczesnych kobiet, tydzień obfituje w wyzwania. Chcemy się rozwijać, uczyć, wykazywać, dlatego nawet po powrocie z pracy nasze życie jest podporządkowane obowiązkom. Z niecierpliwością czekamy na niedzielę, jedyny dzień w tygodniu, który naprawdę należy do nas. Wysiłek, który wkładamy w pracę zawodową procentuje właśnie wtedy, gdy możesz przez chwilę skupić się na sobie. Niedziela – Twoje święto „nie do ruszenia”– nie byłaby tak wyjątkowa, gdyby nie poczucie, że zasłużyłaś na nią ciężką pracą.

„Niedziela długo nie była dla  mnie świętem. Nadrabiałam wtedy zaległości, odpisywałam na maile i planowałam kolejny tydzień pracy. To się zmieniło. Teraz staram się ten dzień celebrować, spędzając go na drobnych przyjemnościach.”, mówi projektantka TOVA, Katarzyna Janecka.

TOVA jak nikt inny zna się na wygodzie, dlatego celebrowanie niedzieli idealnej nie może obyć się bez nas! W miękkich splotach swetrów, wygodnych spodniach, płaszczach otulających ciało w chłodne, jesienne dni, ale też wytwornych sukienkach wspinamy się na nowy poziom stanu umysłu – domowy dress-code!

„Nowa odsłona naszej kolekcji to połączenie soczystych, kontrastujących ze sobą barw. Znajdziemy w niej strukturalne, mocne formy: wysokie spodnie, koszule z falbanami, klasyczne sukienki w nowoczesnym wydaniu. Nie zabraknie printów w klimacie retro. Z tkanin wykorzystaliśmy szlachetne, ciężkie wiskozy, bawełniane gipiury i miękkie dzianiny wełniane”, mówi Katarzyna Janecka o nowej kolekcji.

Rozkoszne niedzielne rytuały wymagają wyjątkowej oprawy. Otulona miękką dzianiną poczujesz się jak domowa bogini. W kolekcji znajdziesz ubrania idealne na dzień, w którym ty ustalasz reguły gry, także w zakresie stylu.

  

Zwróć uwagę na superkobiece detale, bo to właśnie one czynią niedzielny strój wyjątkowym. Bluzki TOVY zdobią bufki, w swetry wszyte są perły, sukienki mają plisy. Otul się miękkością, zwiąż w talii paskiem, żeby poczuć się bezpiecznie i zabłyśnij perełkami. To Twoje święto w wersji deluxe!    

Dodaj komentarz