Jesienią TOVA dzieli się pasją!

W nowy sezon wkraczamy z nową energią. Po wakacjach ze zdwojoną siłą powracamy nie tylko do pracy, ale także do pasji. Tych artystycznych, młodzieńczych, zapomnianych. To właśnie one uczą nas kreatywności, otwierają na doświadczenia i pozwalają złapać oddech od codzienności.

Pobudka o siódmej, trening przed pracą, kawa w biegu. Osiem godzin negocjacji, spotkań, telefonów. A potem szybki obiad, zabawa z dzieciakami, film na dobranoc z ukochanym. Ten sam scenariusz powtarza się pięć dni w tygodniu. W weekend próbujemy nadrobić zaległości towarzyskie, robimy zakupy, wyjeżdżamy za miasto. Czas, który poświęcamy samym sobie, niepokojąco się kurczy. Brakuje nam „własnego pokoju”, o którym pisała Virginia Woolf. Przestrzeni do medytacji, rozwoju, tworzenia.

Na szczęście coraz więcej kobiet odkrywa, że oprócz pracy, przyjaciół i rodziny w ich życiu powinno znaleźć się miejsce jeszcze dla jednego niezbędnego elementu – pasji. Tej skrzętnie ukrywanej przed światem, dającej dziecięcą radość, pozwalającej na nieskrępowaną ekspresję.

Niezależnie od tego, czy powracasz do pasji z młodości, odnajdując obrazy, które malowałaś w liceum, wiersze pisane do pierwszej miłości albo zdjęcia z wakacji, czy odkrywasz całkiem nowe przyjemności, talent niech będzie dla ciebie powodem do dumy!

Pasja, w przeciwieństwie do pracy, jest zupełnie bezinteresowana. Nie musi generować zysku, budować kariery ani przynosić rezultatów innych niż twoja satysfakcja. Realizacja pasji – niezależnie od tego, czy po godzinach spełniasz się jako fotografka, hafciarka, czy projektantka – to luksus, na który cię stać. Ten luksus może z czasem nabrać całkiem praktycznego wymiaru. Dzięki pasji odkryjesz samą siebie – swoje marzenia, potrzeby i talenty. Po pracy zamiast tracić czas na telewizję, poświęć czas zgłębianiu tego, co kochasz, a z dodatkowych zajęć może rozwinąć się biznes przynoszący ci korzyści, o których nawet nie śniłaś!

Uwierz w swoje talenty, a zrozumiesz, że radość z pasji przekłada się także na inne sfery życia – pozwala ci rozwinąć kreatywność w pracy, uczy cierpliwości w życiu prywatnym, daje power do pokonywania nawet tych najtrudniejszych wyzwań.

A jak ubiera się kobieta, która kocha swoje życie? Kieruje się zasadą, że to, co praktyczne powinno być także piękne, a to co piękne nie będzie doskonałe bez praktycznego zastosowania. Hasłem przewodnim jest dla niej demokratyzacja jakości – chce kupować świetnie skrojone ubrania z dobrych materiałów, ale jest świadomą konsumentką, więc zwraca także uwagę na cenę. Postulat ten spełnia marka TOVA – w stu procentach polska, oparta na talencie projektantki, oferująca elegancję w dobrej cenie.

W nowej kolekcji TOVY znalazły się ubrania i dodatki dla kobiet, które nie boją się wyjść poza utarte schematy, spojrzeć na modę inaczej i zbudować własny niepowtarzalny styl.

W stylizacjach kierują się zasadą kontrastu kolorów jak artysta tworzący swoje płótno. Łączą turkus z czerwienią, fakturę wełny i skóry, męską kratę i dziewczęce falbanki.

Jednocześnie wyglądają w przyszłość i powracają do przeszłości, cenią to, co na wskroś kobiece, ale mają sentyment do dziewczęcych detale, bazują na elemencie zaskoczenia w stylizacji, ale najważniejsza jest dla nich harmonia.

Na ich jesiennej liście przebojów znalazły się dżinsy z falbankami na nogawkach podobne do tych, które w latach 70. nosiły nasze mamy, dzianinowe sukienki ze złotymi guzikami, czy bluzki z tiulowymi rękawkami.

Świadome swojego stylu kobiety apaszki noszą w miejsce pasków, budują warstwowe stylizacje ze zwiewnych sukienek, dzianinowych kardiganów i dżinsowych kurtek, w duchu eklektyzmu zestawiają ubrania z różnych porządków – dżinsy i eleganckie koszule, męskie marynarki i tiulowe spódnice, skórzane spódnice i zalotne bluzki. Z pieczołowitością wybierają także dodatki – skórzane klapki, kapelusze, torebki kuferki.

Każdy gest, każdy projekt i każdy strój kobiet z pasją świadczy o tym, że są gotowe konsekwentnie dążyć do tego, żeby ich marzenia z młodości się spełniły. Choćby tylko w zaciszu własnego pokoju. Ale to tylko pierwszy krok do tego, żeby pokazać innym, że ich wyobraźnia nie zna granic.

Dodaj komentarz