Karnawał ze stylem. Propozycje stylizacji idealnych na karnawałową zabawę

Stylizacje na karnawał wcale nie muszą oznaczać mnóstwa cekinów i brokatów. My w tym roku stawiamy na wersję klasyczną i bardziej stonowaną.

Przyjęcie przyjęciu nierówne, także w karnawale. W końcu inaczej ubierzemy się na oficjalny bankiet w towarzystwie współpracowników, a inaczej na domówkę do przyjaciółki, którą znamy od lat. My w każdym wypadku proponujemy, aby trzymać się manifestu TOVY i  nie odmawiać sobie ani wygody ani jakości. Dlatego decydujemy się na stylowe i eleganckie ubrania, które pozwolą nam przetańczyć bez problemu całą noc. Oto nasze propozycje na trzy zupełnie różne karnawałowe spotkania

Firmowe przyjęcie 

Copy of 748px x 500px – Untitled Design (1)

Przyjęcia firmowe zawsze stanowią pewnego rodzaju wyzwanie. Z jednej strony chcemy na nich wyglądać świetnie i nieco inaczej niż na co dzień, z drugiej wszelka przesada jest w złym tonie. Dlatego zamiast karnawałowych cekinów wybrałyśmy bardzo modny obecnie welur w stylowym odcieniu butelkowej zieleni. Welurową bluzkę Bona ozdobioną koronką zestawiłyśmy z czarną, lekko połyskującą spódnicą Dafne i granatowym żakietem Brandon, który świetnie sprawdza się także w codziennych stylizacjach. Dopełnieniem zestawu są oliwkowe botki na szpilce, doskonale komponujące się kolorystycznie z każdym z elementów stroju.

Impreza w klubie 

3

Na klubową imprezę wybrałyśmy zestaw, który jednocześnie sprawi, że z pewnością zostaniesz zapamiętana, a z drugiej strony będzie wygodny i pozwoli swobodnie przetańczyć całą noc. Zamiast tradycyjnej małej czarnej proponujemy czerwoną, uszytą z lejącego się materiału sukienkę Leja z długim rękawem i kopertowym dekoltem. Zestawiłyśmy ją z czarnymi botkami na szpilce uszytymi z najwyższej jakości włoskich skór. A na wielkie wejście do całości dokładamy płaszcz Puro futrzaną etolę Lola, która całej stylizacji doda nieco elegancji w stylu starego Hollywood.

Impreza u przyjaciółki 

4

Domówki to najmniej zobowiązujące rodzaj przyjęć, ale to nie znaczy, że nie chcemy na nich wyglądać tak samo świetnie jak na imprezie w klubie. W tym wypadku możemy sobie jednak pozwolić na nieco większa nonszalancję w wyborze stroju. My zdecydowałyśmy się na czarną sukienkę Agnes z rękawem o długości 3/4, którą uzupełniłyśmy klasycznym żakietem Brandon, który na co dzień świetnie się sprawdzi także w stylizacjach z dżinsami. Wykończeniem stylizacji są delikatnie mieniące się srebrno-granatowe buty Wąż na stabilnym grubym obcasie.