#TOVAwoman – inspirujące historie dziewczyn z naszego Instagrama

Nasze fanki, klientki i przyjaciółki motywują nas do działania. Ubrania Tovy pakują do walizki na podróż dookoła świata, odbywają w nich ważne spotkania biznesowe, wychowują dzieci. Z naszego Instagrama wybraliśmy najbadziej inspirujące dziewczyny. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Zakochać się w Nowym Jorku jak Anna Maksymiuk-Szymańska (@madebyrudavlog)

Ruda, która prowadzi bloga CoZaSzycie.pl, wydaje książki o swojej największej pasji i zachwyca zmysłem designerskim, długo marzyła o podróży do Nowego Jorku. W lipcu dopięła swego! Swoje ulubione letnie sukienki, w tym oczywiście kreacje Tovy, przewiozła przez Atlantyk, żeby pozować w nich na Moście Brooklińskim, Times Square i Broadwayu. Dzięki coraz tańszym biletom do Ameryki wiele z nas może już pozwolić sobie na taką podróż. A warto się w nią wybrać właśnie śladami blogerek, które wiedzą nie tylko, gdzie dobrze zjeść, niedrogo kupować, ale i które lokalizacje najlepiej wypadają na Instagramie.

Oswoić Londyn jak Monika Winkler (@makesitsimple)

Zafascynowana fotografią Polka mieszkająca na Wyspach. Uwielbia klasyczne stylizacje, które świetnie wpisują się w miejski klimat Londynu. Chociaż wiele z nas planuje przenieść się na wyspy, niewielu wystarcza odwagi, żeby podjąć ten krok. Przykład Laury dowodzi, że można odnaleźć siebie z dala od domu rodzinnego, a życie na obczyźnie może być oswojone.

Być wciąż w podróży jak MbecauseM (@mbecausem)

Po Polsce przemieszcza się kilka razy dziennie, a co najmniej raz na miesiąc wybiera znacznie dalej – do Egiptu, na Santorini albo do Mediolanu. Nigdy i nigdzie nie próżnuje. Gdy akurat nie nurkuje albo nie praktykuje jogi na plaży, zbiera inspiracje w sklepach z designem. Czego możemy się od niej nauczyć? Tego, że czasami wystarczy wsiąść do samolotu byle jakiego, żeby odkryć nowy ląd.

Pracować z pasją jak Ania i Michał (@loloveblog)

Para fotografów oprócz zdjęć ma drugą największą pasję – wychowanie dwójki szalonych dzieciaków. Jak zwykle w przypadku przyjaciół naszej marki udało im się pogodzić życie rodzinne i zawodowe w harmonijną całość. To dla nas nauka, że nie warto iść na kompromisy. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę, żeby żyć naprawdę po swojemu.

Pracować i wychować jak Ela (@mamawswieciemody)

Szczęście w życiu prywatnym i powodzenie w życiu zawodowym – niby zwyczajne osiągnięcie, ale wiele kobiet bezskutecznie próbuje złapać w życiu równowagę. Ela inspiruje nas więc swoją zupełnie normalną, ale piękną codziennością. Z kilkuletnim synkiem u boku wykonuje pracę, którą naprawdę kocha – zajmuje się blogowaniem, doradztwem i stylizacją. I jeszcze znajduje czas dla siebie. Brawo!

Dodaj komentarz