Work-life balance – jak to robią kobiety sukcesu

Kobiety, które podziwiamy, spełniają się jako matki, żony i przyjaciółki, ale nie rezygnują z pasji do pracy. Zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym to cel, który stawia sobie każda z nas. Jak być szczęśliwą, nie obciążać się nadmiarem obowiązków i zrealizować swój potencjał? Sprawdź patenty polskich gwiazd na szczęśliwe życie.

Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Aktorka, którą pokochali fani serialu „Barwy szczęścia”, na Instagramie przedstawia się jako „Mom ? optymist ? enthusiast of good life, food and flowers”. Chociaż realizuje się na małym i wielkim ekranie, a także teatralnych scenach, od kiedy dwa lata temu została matką, szczęście rodzinne jest dla niej priorytetem. Nie rozstaje się z synem Henrykiem nawet na planie, a w pierwszą podróż (zwiedzanie świata jest kolejną z pasji Kasi) zabrała go, gdy miał zaledwie kilka miesięcy.

Kobieta-dynamit! Na jej Instagramie znajdziecie mnóstwo inspiracji, ciekawych osób i sposobów na chwilę przerwy w natłoku obowiązków.

Marieta Żukowska (@marietazukowska)

Eteryczna aktorka o skandynawskiej urodzie, którą właśnie oglądamy u boku Agnieszki Dygant w filmie „Botoks”, jest znana ze swojego nienagannego stylu. Uwielbia klasykę podkręconą lekko trendami. W jej szafie zawsze znajdzie się miejsce dla marynarskiego topu, małej czarnej, czy ulubionych dżinsów. Inwestuje też w dobre dodatki. Miłości do piękna uczy pięcioletnią córeczkę Polę, podobną do mamy jak dwie krople wody.

Uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek jest dla nas nieustającą inspiracją dobrego stylu i klasy samej w sobie.

Maria Sadowska (@mariasadowska)

Marysia, którą przedstawiciele pokolenia trzydziestolatków pamiętają z programu „Tęczowy Music Box”, dziś jest zupełnie dorosłą kobietą. I to kobietą wielu talentów. Śpiewa (ostatnio wydała album „Jazz na ulicach”), pisze scenariusze, m.in. do „Dnia kobiet” i reżyseruje – jej największym osiągnięciem jest „Sztuka kochania” o Michalinie Wisłockiej. Prywatnie udało jej się zbudować szczęśliwą rodzinę. Wychowuje córkę Lilę i syna Iwa. Dzieciaki zabierała na plan „The Voice”, chcąc oswoić je ze światem telewizji. „Tak jak ja się wychowywałam na korytarzach Telewizji Polskiej z moimi rodzicami, tak teraz oni kontynuują rodzinną tradycję”, mówi jurorka.

Odważna, nietuzinkowa i pełna pomysłów – taka jest Marysia Sadowska i tak też wygląda jej kariera.

Marysia Sadowska w sukience TOVY podczas nagrania The Voice of Poland.

Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

Perfekcyjna matka, żona i przyjaciółka. Prowadzi też rodzinny biznes – stadninę koni w Gałkowie, gdzie co roku zaprasza gwiazdy na zawody jeździeckie niczym w Ascot. Konie kochają też jej synowie, Konstanty i Aleksander. Już niedługo bakcylem zarazi się najpewniej także najmłodsza Laura. Dzieci wychowuje po partnersku z mężem, Piotrem Kraśko, jedną z największych gwiazd polskiej telewizji.

Cenimy ją za siłę do godzenia ze sobą pozornie niemożliwych aktywności.

Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Bezkompromisowa, piękna, przebojowa. Prezenterka TVN-u, która ma na koncie wywiady z największymi gwiazdami Hollywood, przyznaje, że jej życie przewróciło się do góry nogami, gdy urodziła się jej córka Kornelia. Chociaż nie jest już z ojcem małej, Patrykiem Ignaczakiem, nie rezygnuje ze szczęścia w miłości, spotykając się z nowym mężczyzną, Janem Bazylem. Ania jest prawdziwą maksymalistką. Jeszcze na  urlopie macierzyńskim wymyśliła swój nowy program, „Dziewczyny z Hollywood”, w którym zdradza sekrety ikon kina.


Ania Wendzikowska podczas nagrania w Dzień Dobry TVN założyła spodnie i koszulę z kolekcji TOVA delight.

Sukienka ARA to hit kolekcji TOVA delight. Ania Wendzikowska miała ją na sobie w czasie wywiadów z odtwórcami głównych ról w filmie „50 twarzy Greya”.

Ania Wendzikowska w sukience TOVY i piękny widok na LA!

Maja Pukarowska (@pukkalifestyle)

Mama dwójki dzieci, nauczycielka, blogerka. Czy jest coś, czego Maja nie potrafi? Dziewczyna z Kwidzyna uwielbia dziewczęcy styl, a jej największą fanką jest pięcioletnia córeczka Pola. Młodszy synek jest równie stylowy, bo Maja chce przekazać dzieciom to, co kocha najbardziej – sposób na piękne życie.

Zawsze jesteśmy zachwyceni zdjęciami z podróży, ale to wyjątkowo ujęło nas za serce.

Pola Polok (@polapolok)

Instagramerka kocha podróżować, a najwierniejszymi towarzyszami jej wypraw są oczywiście jej dzieci. W tym roku wakacje spędzili w Toskanii, a Pola ani na chwilę nie rezygnując z opieki nad pociechami, zdążyła zrobić perfekcyjną relację z podróży na Instagramie. Multitasking jest możliwy! Trzeba tylko dobrze ustawić sobie priorytety!

Pola w sukience CYGANERIA świętowała Dzień Matki!

Dodaj komentarz