Czas realizacji zamówień wynosi od 5 do 7 dni
Wpisz szukaną frazę

O nas

Nasza misja

Misją TOVY jest dzielenie się z klientkami namiastką luksusu – smakiem życia, przestrzenią na nowe doświadczenie. TOVA udowadnia, że każda klientka zasługuje na to, by o siebie zadbać.

Nasze motto

Tova uważa, że jakość nie powinna być zarezerwowana wyłącznie dla rzeczy najdroższych – zasługuje na nią każda kobieta. Dewizą TOVY jest dbałość o detal. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość.

Projektowanie

Podczas projektowania myślimy niekoniecznie o tym, jak poszczególne fasony wyglądać będą na supermodelkach, ale na kobietach z krwi i kości, takich jak nasze klientki. To, że oferujemy tak szeroką gamę fasonów – od klasycznych po te zgodne z najnowszymi trendami – wynika właśnie z troski o to, żeby każda kobieta mogła odnaleźć idealny strój dla siebie.

Tkaniny

Ubrania Tova powstają ze starannie wybranych tkanin z Francji, Włoch, a także sprawdzonych polskich tkalni. Nad selekcją ma pieczę dyrektor kreatywna – Katarzyna Janecka.

Dyrektor kreatywna

Katarzyna Janecka Łączy kreatywność z pragmatyzmem.

Chociaż większość polskich marek deklaruje, że szyje dla kobiet aktywnych, dynamicznych i zabieganych, brakuje ubrań wysokiej jakości, ale w przystępnej cenie.

Nasza historia

Tova powstała w 2012 r. W pierwszych kolekcjach dominowały dzianiny, ołówkowe spódnice i białe koszule. Kolejnym etapem rozwoju było poszerzenie asortymentu o ubrania codzienne, a potem także wieczorowe. Dzisiaj Tova oferuje pełną gamę ubrań dla nowoczesnej kobiety – od kostiumów do pracy przez sukienki na wieczór aż po dżinsy na weekend.

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014 – 2020.